Konferencija „Urbanistika Baltijos šalyse: studijos, mokslas ir praktika“

UrbanDesign

VGTU Urbanistikos katedra ir Urbansitinės analizės mokslo laboratorija kviečia į respublikinę mokslo konferenciją „Urbanistika Baltijos šalyse: studijos, mokslas ir praktika“. Konferencija vyks 2015 m. lapkričio 6 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakultete (Pylimo g. 26/1, Vilnius).
Urbanistika yra sudėtinė architektūros kaip meninės, mokslinės ir praktinės veiklos dalis. Lietuvai atgavus nepriklausomybę ir einant demokratinio miestų bei rajonų planavimo ir urbanistinio projektavimo keliu, neišvengiamai buvo susidurta su vartojamų sąvokų ir net mąstysenos kaita. Konferencijos tikslas – įvertinti architekto-urbanisto vaidmenį kintančioje visuomenėje formuojant miestų aplinką, apžvelgti kūrybinius instrumentus, tarpusavyje palyginti Baltijos jūros valstybių patirtį.
Urbanistika konferencijoje bus nagrinėjama trimis pjūviais – studijų, mokslo ir praktikos. Joje aptariami kritiniai urbanistikos sampratos aspektai, urbanistikos specialistų rengimo klausimai, šiuolaikines urbanizuotos aplinkos analizės kryptys bei naujausių tyrimų rezultatai, kuriuos pristatys mokslininkai, praktine patirtimi dalinsis urbanistinio planavimo ir projektavimo įmonių atstovai.

Dėl riboto vietų skaičiaus prašome registruotis iš anksto, užpildant formą internete.
Konferencijos renginio programą rasite čia.
Daugiau informacijos apie konferenciją rasite internete.

VGTU infor.