Panevėžys kviečia į atvirą konkursą

panevezio-konkursas

Ateinančiame veiklos periode iki 2020 m. Panevėžio miesto savivaldybė užsibrėžė tikslą ne tik pakeisti miesto architektūrinį, urbanistinį veidą, tačiau tam naudoti šiuolaikiškus ir pažangius projektų iniciavimo bei valdymo metodus. Manome, jog svarbiausi miestui architektūriniai projektai turi būti ne tik minimi kaip teigiami ES investicijų pavyzdžiai, bet ir atrenkami geriausios architektūrinės idėjos pagrindu. Į šiuos procesus norime įtraukti kuo daugiau Lietuvos ir užsienio profesionalų.

Šiuo metu Panevėžio miesto savivaldybė yra paskelbusi ir vykdo atvirą projekto „Panevėžio miesto Senvagės ir Skaistakalnio parkų su prieigomis kompleksinis sutvarkymas“ konkursą. Minimi objektai Panevėžiui yra lyg miesto vizitinė kortelė. Per Senvagės teritorijos ir Skaistakalnio parko jungtį matome išbaigtą miesto centro estetinę kompozicinę visumą.

Panevėžio miesto Senvagės ir Skaistakalnio parkų su prieigomis kompleksinio sutvarkymo konkursui idėjų laukiame iki 2017 m. sausio 23 d. Konkurso nugalėtojas bus kviečiamas deryboms dėl objektų techninių darbo projektų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugų atlikimo. Panevėžio miesto Senvagės ir Skaistakalnio parkų su prieigomis kompleksinio sutvarkymo projektams įgyvendinti bus skirtos ES struktūrinių fondų ir Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto lėšos. Bendra numatomų projektų įgyvendinimo vertė sieks apie 6 500 000 Eur.

Maloniai kviečiame dalyvauti konkurse, apie kurį išsamią informaciją rasite Panevėžio miesto savivaldybės interneto puslapyje, skiltyje „Viešieji pirkimai“ ir Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos portale, nuoroda.

Panevėžio m. sav. infor.